V předvečer začátku 48. ročníku Porty vám v záznamu z Country Radia odhalíme, jakou tajnou lásku má Jaroslav Samson Lenk v Řevnicích a proč za ní pravidelně jezdí. Nenechte si ujít!:-)

{saudioplayer}samson.mp3{/saudioplayer}

Rádio Sázava je dalším mediálním partnerem Porty a máme samozřejmě radost, že o Portě se na rádiu mluvilo i v dobách, kdy by se mohlo zdát, že festivalové dění v období mezi festivaly se rovná zimnímu spánku. Jenomže Porta není obyčejný festival, kde se sejdou muzikanti, zahraje se, zazpívá, něco se popije a ukousne se dobrý žvanec. Porta podporuje mladé kapely a interprety, nabízí jejich písničky dramaturgům rádií a stará se o to, aby se na písničky a interprety nezapomínalo.

Řeka Sázava, vodáci a tramping k Portě patří a tak by absence rádia Sázava mezi partnerskými médii byla asi dost podezřelá….
Děkujeme rádiu za podporu a doufáme, že se posluchači Rádia Sázava mohou těšit na Písničky z Porty, které pro všechna rádia v ČR natočí ČRO Olomouc.

Budeme se snažit, aby CD Porta 2014 vyšlo díky této spolupráci co nejdříve.

Jako třetí návštěva pořadu Porta na Country Radiu se představí bluegrassová skupina Monogram. Do Country Radia přijdou Pavel Lžíčař - bass, a Jaromír Jahoda – banjo.
Spíkrem pořadu je Milan Schmidt, který vyzpovídá členy Monogramu a bude se mluvit nejen o Portě a bluegrassu, ale hlavně pouštět dobrá muzika a příjemné písničky...

Nalaďte si Country Radio v pondělí 16.6. v 10:00 hod.