Porta

Switch to desktop Register Login

Porta - festival folk, trempské a country hudby

Porta na Country Radiu 5/7

Vojta Kiďák TomáškoPátý díl pořadu Porta na Country Radiu bude premiérově vysílán v úterý 27. května 2008 (15:00 – 16:00). Později si můžete jeho záznam poslechnout na těchto stránkách, stejně jako je tomu stále u všech uplynulých dílů.

Pozvání do studia Country Radia tentokrát přijal jeden z posledních trampských písničkářů, pamětník nejlepších časů Porty a autor zlidovělých písní Toulavej a Jen tak dál, Vojta Kiďák Tomáško.

Načas Druhým hostem bude Honza Komín, umělecký vedoucí pražské skupiny Načas, trojnásobných vítězů porevoluční Porty. Zeptáme se na jeho osobní vztah k Portě a také na historii a současnost Portýra, jehož šéfredaktorem se Honza letos stal.

Máte-li jakýkoli dotaz nebo námět, pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .
Cyklus Porta na Country Radiu se pomalu chýlí ke konci, zbývají už jen dva další pořady: 10/6 přivítáme ve studiu Věru Martinovou a Michala Miklánka ze skupiny Bezefšeho a 24/6 Mirka Černého, mj. jednoho z letošních porotců, a zástupce skupiny Epy de Mye.

- TZ festivalu Porta Řevnice 2008 -